Business Sağlık Kampı Nedir?

Business Sağlık Kampı; Yoğun iş hayatında sağlığına vakit ayıramayan çalışanların, merak etmiş olduğu konuları ve
dikkat etmesi gereken noktaları aydınlatmak adına hekimlerimizi veya sağlık kurumlarını kurum çalışanları ile buluşturan bir sistemdir.

“Business Sağlık Kampı” adı altında alanında uzman hekimlerimizi beyaz yakalılarla buluşturuyoruz.

Kurum içi pazarlama stratejileri kapsamında gerçekleştirdiğimiz, “İşin İçinde Sağlık Var: Business Sağlık Kampı” seminerlerimizde hekimlerimizin, kendi branşlarındaki en önemli konular ve tedavi yöntemleri hakkında kurumsal firmaların çalışanlarına özel sunum yapmalarına imkan sağlıyoruz. Böylelikle hekimlerimizin beyaz yakalı çalışanlarla yüz yüze iletişime geçmelerine ve kendilerine potansiyel hasta oluşturmalarına destek veriyoruz.

“Business Sağlık Kampı” Seminerleri Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Her ay 2 büyük kurumsal firmada toplantılar düzenliyoruz.

Business Sağlık Kampı’na üye olan hekimlerimize her ay, hangi kurumlarda seminer verileceği bilgilendirmeleri seminer tarihinden 15 gün önce sistemimize üye olan hekimlerimize sunulur.

Sağlık Kampı’nda her biri farklı branşlardan olacak şekilde toplamda 5 hekim ile seminerler gerçekleştirerek, her bir hekimin sunum günü ve saatini de firma ile belirlenen tarihler arasında planlıyoruz.

Her bir hekim maksimum 30 dakikalık bir sürede alanıyla ilgili bir konuda sunumlarını beyaz yakalı çalışanlara paylaşıyor.

Her seminere 1 branştan yalnızca 1 hekim katılmakta olup, aynı seminere aynı branştan 2 farklı hekimin katılımına yer vermiyoruz.

Kurumlara özel yapılan seminerler, firmaların toplantı salonunda gerçekleştirilmekte ve bu seminerlerde katılımcı sayısı minimum 25 kişiden başlayarak firmanın gözetiminde artış gösterebilmektedir.

-
Seminer sonunda Meraklı Hastalar ekibi tarafından hekimimizin kartvizitini ve varsa kendisine ait diğer tanıtım broşürünü katılımcılara dağıtıyoruz.Meraklı Hastalar ekibi tarafından seminerde sunum yapan hekimin fotoğraflarını çekiyor ve katılımcılara anlatılan sunumu sağlık editörleri tarafından haber olarak hazırlıyoruz.
-
Hazırlanan haber çalışmasını seminerde çekilen fotoğrafınızla birlikte Meraklı Hastalar sağlık haber sitesinde ve size özel açılan profil sayfanızın altında da haber olarak yayınlıyoruz.
-

Business Sağlık Kampı'nın
Avantajları Nelerdir?

Business Sağlık Kampı kısmında kişiselleştirilmiş profil sayfanız ile online dünyada yerinizi alın. Web siteniz ve sosyal medya hesaplarınızın linkleri ile kendi hesaplarınıza yönlendirme yapma imkânı tanıyoruz.

Türkiye’de yer alan önemli kurumlarda seminer verme ve potansiyel hastalarla B2B yüz yüze iletişime geçmenizi sağlıyoruz.

Kurumların ve sizlerin seminere katıldığınızı belirten fotoğraf çekimi ve ilgili haber yazımı Meraklı Hastalar ekibi tarafından yapılıyor ve haberiniz Meraklı Hastalar sitesinin ana sayfasında 1 hafta boyunca yer alıyor.

Business Sağlık Kampı'na
Katılan Kurumlar

Business Sağlık Kampı'na
Hemen Üye Olun!

Örn:
https://facebook.com/meraklihastalarcom
https://twitter.com/meraklihastalar
https://youtube.com/channel/meraklihastalar


Fotograf:
(JPG,GIF,PNG,BMP)

Özgeçmiş:
(TXT,RTF,OTF,DOC,DOCX)

Sunum:
(ZIP,RAR,PDF,PPT,PPTX)

Meraklı Hastalar
Business Sağlık Kampı Haberleri

Meraklı Hastalar Business Sağlık Kampı: Sağlık Kampları ile Ofiste Sağlıklı Bir Mola!

Sağlık alanında bir ilk olan sağlık kampları başladı.Meraklı Hastalar ekibi tarafından düzenlenen “İşin İçinde Sağlık Var” Business Sağlık Kampı; yoğun iş hayatında sağlığına zaman...

Business Sağlık Kampı
Üyelerimizin Yorumları

İşlevsel üroloji ve idrar kaçırma konularında belediyelerde düzenlediğimiz seminerler kamuoyunu bilgilendirmek adına çok yararlı oldu. Kontinans Derneği adına Meraklı Hastalar ekibine teşekkür ederiz.

Haberler.com medya çalışanlarına özel olarak ağız ve diş sağlığı konusunda, özellikle diş gıcırdatma konusunda bilgilendirmeler yaptık. Bu imkanı sundukları için Meraklı Hastalar’a teşekkür ederim.