Meraklı Hastalar Nedir?

Meraklı Hastalar, internette dolaşan bilgi kirliliğine karşı hayata geçen ve sadece sağlık alanında merak ettiklerinizi kapsamlı ve güvenilir bir şekilde okurlarıyla paylaşan bir haber sitesi ve bilgi edinme platformudur.

Amacımız: Hastalıklar, tedavi yöntemleri, tıp alanındaki son gelişmeler ve alanında sadece uzman doktorların görüşlerine ve bilgilerine yer vererek hem Türkiye’de hem de yurt dışında ülkemizi sağlık alanında temsil eden en kapsamlı ve güvenilir sağlık haber sitesi olmaktır.

Türkiye’nin Yurtdışına Açılan Sağlık Kapısı: Meraklı Hastalar

Meraklı Hastalar sadece Türkiye’deki okurlara değil yurtdışındaki yabancı okurlara da Türkiye’deki sağlık gelişmelerini ulaştıran ve bu kapsamda kurulan ilk sağlık haber sitesidir. Özellikle Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine birebir erişim sunan Meraklı Hastalar sayesinde yabancı okurlarımızda ülkemizin sağlık alanındaki gelişmelerini güncel olarak takip edebilecekleri ve aktif iletişime geçebildikleri dünya ile eş zamanlı global bir ağ sunmaktadır.

Meraklı Hastalar hem Türkiye’de hem de yurtdışında ülkemizi temsil eden en kapsamlı ve en güvenilir sağlık haber sitesidir.